Darovať 2% niekdy nebolo jednoduchšie!

Ďakujeme za Vašu pomoc!

Základné informácie:
Názov: KLUB TIBETSKÝCH PLEMIEN

V roku 2022 oslavuje 25 rokov a pred sebou máme veľa zmien. Vízia, ktorú pred sebou máme je urobiť z klubu modernú a funkčnú organizáciu, chceme minimalizovať byrokraciu a viesť kvalitné evidencie našich plemien. Klub nie je len na to, aby poskytoval chovateľom kvalitný servis, ale aj na to, aby viedol archív pre budúce generácie chovateľov na Slovensku. Finančné prostriedky nám pomôžu dať Vám viac.

• lepšiu webovú stránku klubu so systémom online žiadostí

• honosnejšie výstavy s kvalitnými zahraničnými rozhodcami

• bohaté ceny pre všetkých zúčastnených na výstavách

• ceny za klubové šampionáty a súťaže