Vážení členovia,

na našej stránke funguje členská sekcia stránky viditeľná iba pre členov. Každý z Vás dostal prihlasovacie údaje do tejto sekcie na email.

V členskej sekcii stránky sú zverejnené nové formuláre na prihlasovanie narodeného vrhu, žiadosť o pripúšťacie povolenie, klubového šampióna a iné  dôležité časti klubovej agendy.

Pokiaľ ste si členskú sekciu ešte nepozreli, určite ju nevynechajte. Nachádza sa tam aj veľa zaujímavostí, ako napríklad Manuál chovateľa, ktorý Vás jednoducho prevedie postupmi uchovňovania psov v našom klube, registrácie vrhov na Slovensku a podobne. Tieto informácie Vám pomôžu pochopiť celú agendu, ktorá sa niekedy môže zdať zložitá.

Návod na obsluhu členskej zóny nájdete tu. Pokiaľ ste prehliadli email s prihlasovacími údajmi, dajte nám o tom vedieť, pošleme Vám ich opäť.

Verím, že Vám nová členská sekcia ušetrí čas a prinesie viac svetla do chovateľského života.

So srdečným pozdravom, Radek Blažo

predseda KTP