Archív klubových výstav

Klubová výstava – 15.5.2022, Pezinok
rozhodcovia: Paul Stanton (SE), Torbjörn Skaar (SE)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
TI LA SHU PS I LOVE YOU

Jubilejná špeciálna výstava – 14.5.2022, Pezinok
rozhodcovia: Paul Stanton (SE), Torbjörn Skaar (SE)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
TI LA SHU PS I LOVE YOU

Špeciálna výstava – 11.9.2021, Pezinok
rozhodkyňa: Annika Ulltveit-Moe (SWE)


BIS Víťaz – Shih tzu
CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND

Klubová výstava – 13.6.2021, Pezinok
rozhodkyňa: Linda Voláriková (SK)


BIS Víťaz – Tibetský španiel
MOW-ZOW VOICE OF FINLAND

Klubová výstava – 13.9.2020, Varín
rozhodkyňa: Iveta Vojteková (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
ARMANI IVEPET LATGATE

Špeciálna výstava – 13.9.2020, Varín

rozhodkyňa: Kuriata-Okarmus Monika (PL)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
ARMANI IVEPET LATGATE

Špeciálna výstava – 15.9.2019, Žilina
rozhodca: Kardos Vilmos (H)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
ARMANI IVEPET LATGATE

Klubová výstava – 2.3.2019, Banská Bystrica
rozhodkyňa: Andras Polgar (H)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
ART OF LIFE ERBOSEDITION

Špeciálna výstava – 21.10.2018, Piešťany
rozhodkyňa: Gabriela Ridarčíková (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
Chethang Storm

Klubová výstava – 24.3.2018, Pezinok
rozhodkyňa: Viera Vítková (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
Chethang Storm

Špeciálna výstava – 28.10.2017, Piešťany
rozhodkyňa: Linda Voláriková (SK)

 

BIS Víťaz – Shih tzu
BENTLEY JUNIOR HIRAGANA 

Klubová výstava – 27.5.2017, Chvojnica
rozhodkyňa: Simona Jemelková (CZ)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
ART OF LIFE ERBOSEDITION

Špeciálna výstava – 30.10.2016, Mošovce
rozhodkyňa: Yana Gavrilova (RUS)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
RADICALLY´S BAILEE

Klubová výstava – 1.5.2016, Ráztočno
rozhodkyňa: Shaun Watson (UK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
RADICALLY´S BAILEE

Špeciálna výstava – 12.9.2015, Ráztočno
rozhodkyňa: Iveta Vojteková (SK)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
KHYI-MI BOD-JA LAMLEH

Klubová výstava – 2.5.2015, Alekšince
rozhodca: Grzegor Robak (PL)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
KHYI-MI BOD-JA LAMLEH

Špeciálna výstava – 7.9.2014, Bartošová Lehôtka
rozhodca: Željko Lozic (SRB)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
RADICALLY´S BROOKLYN

Klubová výstava – 8.3.2014, Pobedín
rozhodkyňa: Tomáš Kučera (CZ)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
RADICALLY´S BAILEE

Špeciálna výstava – 6.10.2013, Viničné
rozhodca: Primož Peer (SLO)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
KHYI-MI BHAGYA LAMLEH

TIBET DOG EUROPE – 5.10.2013, Pezinok
rozhodca: Steve W. Hall (UK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
Chic Choix FIVE MILES OUT

Klubová výstava – 24.3.2013, Nedanovce
rozhodca: Róbert Kanás (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
SAYONARA TWISTER OF GOLDEN SPRITE

Špeciálna výstava – 23.9.2012, Bartošova lehôtka
rozhodkyňa: Miroslav Václavík (CZ)

 

BIS Víťaz – Tibetský teriér
KHYI-MI BOD-JA LAMLEH

Klubová výstava – 11.3.2012, Dunajská Lužná
rozhodkyňa: Ushi Eisner (A)

 

BIS Víťaz – Tibetský terirér
LÖVSKÄR´S INDIA TSANG-PA

Špeciálna výstava – 1.10.2011, Bartošová Lehôtka
rozhodkyňa: Jaroslav Matyáš (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
SHOYU BLOWI´N MY HORN AT ORLANE

Letná výstava Tibetských plemien – 4.6.2011, Nitra
rozhodkyňa: Brigita Kremsler (SLO)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
SHOYU BLOWI´N MY HORN AT ORLANE

15. Výročná  špeciálna výstava psov – 19.3.2011, Dunajská Lužná
rozhodca: Grzegor Robak (PL)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
SHOYU BLOWI´N MY HORN AT ORLANE

Klubová výstava – 23.5.2010, Remata
rozhodkyňa: Linda Voláriková (SK)

 

BIS Víťaz – Shih tzu
ALFRÉD Z IVAFRE

Špeciálna výstava – 22.5.2010, Remata
rozhodca: Ferenc Gröschl (H)

 

BIS Víťaz – Shih tzu
KAYBAROSHI HAN-HAR BEE MY PRINCESS

Špeciálna výstava – 18.9.2010, Ružindol
rozhodkyňa: Linda Voláriková (SK)

 

BIS Víťaz – nie z KTP
spoločná výstava s Klubom málopočetných plemien

Klubová výstava – 30.5.2009, Remata
rozhodkyňa: Oľga Dolejšová, CZ

 

BIS Víťaz – nie z KTP
spoločná výstava s Klubom málopočetných plemien

Špeciálna výstava – 19.9.2009, Ružindol
rozhodca: Miroslav Guniš (SK)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
FEDERIKA AGÁTA LUX

Špeciálna výstava – 6.9.2008, Ružindol
rozhodkyňa: Zdenka Jílková (CZ)


BIS Víťaz – nie z KTP
spoločná výstava s Klubom málopočetných plemien

Klubová výstava – 10.5.2008, Remata
rozhodkyňa: Karin Bernardis (A)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
SAYONARA GOLDEN GIRL

Špeciálna výstava – 29.9.2007, Pezinok
rozhodca: Miroslaw Redlicki (PL)

 

BIS Víťaz – Lhasa apso
BASTERBERRI BLINTX

Klubová výstava – 26.05.2007, Remata
rozhodca: PhDr. Vladimír Mojžiš, CZ

BIS Víťaz –