darcovia šťastia

Do prvej uzávierky na Špeciálnu výstavu Vám zostáva:

Prihláste sa kliknutím SEM

Warning: Undefined array key "count_column_mobile" in /data/4/a/4a8b1e3c-b169-42a6-95a8-8b941e979a6b/ktp-sk.sk/web/wp-content/plugins/bdthemes-element-pack-lite/modules/countdown/widgets/countdown.php on line 2373

Warning: Undefined array key "count_column_tablet" in /data/4/a/4a8b1e3c-b169-42a6-95a8-8b941e979a6b/ktp-sk.sk/web/wp-content/plugins/bdthemes-element-pack-lite/modules/countdown/widgets/countdown.php on line 2374
Dní:
Hodín:
Minút:
Sekúnd:

VITAJTE NA NAŠICH STRÁNKACH

Klub tibetských plemien je oddaný propagácii a zachovaniu štyroch tibetských plemien na Slovensku. Pod našim klubom sú združení chovatelia, majitelia a milovníci plemena lhasa apso,   tibetský teriér, tibetský španiel a shih-tzu.

Táto webstránka vás prevedie informáciami o tibetských plemenách vrátane ich histórie, chovu a šteniatok. Okrem toho sa dozviete viac o samotnom klube, jeho histórii, špeciálnych a klubových výstavách (ktoré organizuje každý rok), o samotných chovateľoch daných plemien a spolupráci, ktorú poskytuje. KTP Vám vždy rád poskytne pomoc a odpovede na akékoľvek otázky týkajúce sa tibetských plemien.

KLUBOVÉ NOVINKY

NAŠE PLEMENÁ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.